ZRUŠENÍ - POSUNUTÍ MISTROVSTVÍ SVĚTA ICF a nový termín akce!

Jak je to letos s nominačními kritérii na MS a mistrovstvím světa ICF ve Francii?

Letos se mělo konat pod hlavičkou Mezinárodní canicrossové federace (ICF) mistrovství světa ve Francii (Plédran), a to v termínu 8. - 11.10.


Mistrovství světa ICF bylo přesunuto na 8. - 10. 10.2021. Lotyšsko tím pádem (za předpokladu jejich zájmu) bude pořádat Mistrovství Evropy v roce 2022.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drazí sportovci,

dne 1.4.2020 (není to apríl) došlo ze strany ICF a pořadatelů letošního mistrovství světa k odložení dané akce na rok 2021. Jinými slovy, letos se daná akce ruší.

www.canicross.international/site/cancel-of-icf-wor...

Tento rok tudíž nebudou vypsána žádná nominační kritéria a nebude pořádán žádný závod, jako nominační pro tuto akci.

Letošní schůze ICF zatím oficiálně zrušena nebyla, ale nedomníváme se, že by k danému zasedání došlo. Ale nebojte, žádná informace vám neuteče.

Ostatní naše závody a akce - Sportovní víkend Makej s Manmatem, Maxičkovský Saďák, závody na Lesné, Canicross v Plasech či Klánovický canicross se budou pořádat či nepořádat dle aktuální situace. O všem budeme včas informovat.

Moc se těšíme, až se všichni zase někde potkáme!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení sportovci,

jistě už s napětím někteří očekáváte, jak to bude s nominačními kritérii na mistrovství světa Mezinárodní canicrossové federace (ICF), které se má letos konat ve Francii (8. - 11.10. v Pledran).

V současné chvíli, respektive díky epidemiologické situaci ve většině evropských zemí, byla zrušena jarní schůze ICF, na které se vždy veškeré detaily dojednávají. Zatím byla s neurčitostí odložena na červen. V tuto chvíli nejsme schopni přesně určit, či předvídat podmínky, za kterých se zmiňovaný šampionát bude konat. Prosíme tedy o strpení, jelikož letošní akce, nejenom ty národní, ale i mezinárodní budou jistou formou vždy bezprostřední reakcí na daný stav v té či oné konkrétní zemi.

Samozřejmě při všech našich rozhodnutích budeme postupovat v naprostém souladu s opatřeními Vlády ČR tak, abychom neohrozili zdraví účastníků soutěží, což se dá očekávat i od samotné organizace ICF.

Mějte se pokud možno co nejlépe, a zvládejte současné problémy! Jsme s vámi.
© 2024 Canicross.cz by WebLogico s.r.o.