VI. Klánovický canicross - JINÝ TERMÍN - COVID!

Z důvodů mimořádných opatření oznamujeme přesunutí VI. Klánovického canicrossu!

Klánovický canicross je bohužel přesunout na náhradní termín. Snažili jsme se, hledali všechny možné i pár nemožných řešení, ale nejde to. Současný nouzový stav a s ním přijatá opatření, která budou platit i v neděli 18.10., vystavily 6.ročníku stopku

Milí závodníci,

velmi se omlouváme, ale i my jsme nuceni letošní klánovický canicross zrušit v původním termínu 18.10.2020 a přesunout ho na 15.11.2020 (neděle).


V původním termínu v letošním roce není kvůli vládním opatřením a zákazu hromadných akcí nad 20 lidí technicky a legálně možné uspořádat akci tohoto typu. I varianta s postupnými starty by mohla být brána jako obcházení nařízení, což rozhodně nechceme. Cílem je udělat závod, který si užijí závodníci, organizátoři a dobrovolníci a zároveň bude pro všechny zúčastněné bezpečný.


Nelehké rozhodování v době, kdy máme spoustu věcí na závod vyrobených, vyřízená povolení na konkrétní datum, domluvené dobrovolníky (na organizaci se podílí v den závodu okolo 150 lidí neboť canicross je součástí velké akce Klánovického půlmaratonu) atd. To nám prosím věřte.

Během víkendu 17. - 18. 10. bude organizátory půlmaratonu naznačena trasa 1/2M, 10 km + udělány segmenty na „Stravě“.Podrobnosti upřesníme – cílem nebude organizované shromažďování, ale možnost zúročit formu, kterou jste směřovali ke konkrétnímu datu a poměřit se, byť virtuálně, s ostatními. JE V ŘEŠENÍ I CANICROSSOVÁ TRAŤ!


Pro závod jsme společně s pořadateli půlmaratonu stanovili náhradní termín na neděli 15. listopadu. Pevně věříme, že se situace zlepší a bude povoleno pořádat akce na čerstvém vzduchu v přírodě. Je dost možné, že akce neproběhne ve 100 % podobě, na jakou jste zvyklí z minulých let, rádi bychom ale zachovali tradici závodu, na který se těšíte.

POKUD PRO VÁS NEBUDE TERMÍN VHODNÝ, PROSÍM KONTAKTUJTE KAMILU ŠROLEROVOU - srokam@centrum.cz A BUDE VÁM VRÁCENO CELÉ UHRAZENÉ STARTOVNÉ.

Byli bychom moc vděčni, kdybyste nás kontaktovali s informací, zda se 15.11.2020 účastnit canicrossového závodu budete či nikoliv (bez ohledu na uhrazené startovné), abychom měli přehled o počtu závodníků.

Velmi si vážíme Vašeho pochopení!

Zachovejte nám přízeň, těšíme se na vás!


Kamila Šrolerová
© 2023 Canicross.cz by WebLogico s.r.o.