REPREZENTAČNÍ OBLEČENÍ - MISTROVSTVÍ SVĚTA ICF V LEIPĚ 2023

Možnost objednávek repre oblečení pro rok 2023

Otevírá se další možnost objednávek repre oblečení od společnosti ATEX!! Jak objednat s kým konzultovat viz informace níže! Čtěte bedlivě :-)
Ahoj sportovci,
nastal čas na objednávku reprezentačního oblečení pro MS ICF Leipa 2023, abychom vše do podzimu stihli.

!! Nyní jednotlivé kroky!!

1) V příloze naleznete katalog nabízeného oblečení.
2) Tento formulář si zkopírujete do svého zařízení (nevyplňujte v tomto odkazu), poté vyplníte a zašlete Lindě Suché na email: lindakeltner@seznam.cz - prosím ne přes messengera, ale opravdu přes email!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oa-yEBE7XCpQnJNKmN_xPt7jic-TyKTMi2AZqclXsn8/edit?usp=sharing

3) Logo (jedno na každý kus oblečení!) je možné, prosíme o GRAFICKÝ MANUÁL k danému logu a dané logo. Zasílat s objednávkou do emailu! V Pdf katalogu je na konci ukázka, kam se umísťují loga na jednotlivých kusech oblečení.
4) nově příplatek za loga:

200 Kč vč. DPH za čepici či čelenku

500 Kč vč. DPH za ostatní oblečení

(v případě, že máte již z minula konkrétní typ oblečení např. vestu a objednáváte tentýž, tedy opět vestu a logo zůstává stejně, pak neplatíte nic - výrobce má Vaše logo na tomto typu oblečení již uložené z předchozí objednávky. Pokud ovšem objednáváte jiný typ oblečení se stejným logem, např. čepici platíte příplatek u tohoto příkladu 200,- Kč)


4) Termín uzávěrky objednávek je 7.5.2023 (půlnoc) - na pozdější objednávky nebude brán zřetel ( ani ze z známosti;-) )!!

5) Platby a distribuce bude na náš oddíl TJ Sokol Maxičky. Pokud žádáte fakturaci na jinou společnost než na náš oddíl - ihned při objednávce tuto informaci sdělit a s tím zaslat fakturační údaje!! Pozdější žádosti nebudou brány v potaz, neboť už výrobní příkaz bude činěn s označením společnosti, na kterou bude fakturováno.

6) vše prosím zasílat na výše uvedený email - lindakeltner@seznam.cz

7) Velikostní tabulka Velikostní tabulky | ATEX Sportswear

Změny v Atex katalogu pro rok 2023:


XCS kombinéza rozdělena na pánské / dámské
XCS bunda rozdělena na light / thermo
XCS kalhoty rozděleny pánské light / pánské thermo / dámské
light / dámské thermo© 2024 Canicross.cz by WebLogico s.r.o.