OBJEDNÁVKA REPRE OBLEČENÍ PRO MS ICF V PLÉDRAN

Možnost objednat reprezentační dres pro mistrovství světa ve francouzském městečku Plédran je tu!

Složení české reprezentace je na světě a nyní otevíráme objednávky na reprezentační oblečení. Nejenom na stejnokroj pro úvodní průvod či medailový ceremoniál, ale kousky i pro samotné sportování. Tak si přečtěte poctivě níže uvedený návod jak na to. Není to nic těžkého ;-)

Milí reprezentanti, milí sportovci,

mistrovství světa ve francouzském přímořském městečku Plédran se blíží, a musíme tedy urychleně administrovat objednávky repre oblečení. Pojďme na to, ať jsme pořádně vidět na dané akci jako vždy! ;-)

Nyní jednotlivé kroky:

1) v příloze naleznete katalog nabízeného oblečení.

Bohužel jsme obdrželi od Atexu (jednatele společnosti) oficiální vyjádření:

Vážení obchodní přátelé,
chci vám touto cestou poděkovat za dosavadní spolupráci s naší společností, které si velice vážíme. Aktuální okolnosti mě však nutí vás informovat o skutečnostech, které zásadním způsobem ovlivňují fungování ekonomiky, textilního průmyslu a v konečném důsledku i fungování naší společnosti. Jedná se zejména o dopady
spojené s vývojem situace v souvislosti s koronavirem Covid-19, která zapříčinila omezení výrobní činnosti našich dodavatelských firem a zdražení jejich produktu či služeb. Mimo tyto aktuální dopady jsme se v posledních dvou letech potýkali s nestandardním růstem mezd, stejně tak jako s inflací.
Snažili jsme se intenzivně všechny tyto vlivy interně eliminovat, ale toto již nadále není bohužel možné. Od 1. února 2022 jsme tak nuceni přistoupit ke kroku, který je v byznysu nejméně populární, a to ke zdražení.
Věřím, že i přes tuto nepříznivou zprávu zůstanou naše obchodní vztahy na nadstandardní úrovni a těším se na další spolupráci. Oldřich Sova

2) Tento formulář vyplníte a zašlete k rukám Anety Konvalinové a Lindy Suché v kopii na emaily: arw.anetka@gmail.com a lindakeltner@seznam.cz - prosím ne přes messengera, ale opravdu přes email!

Formulář: ATEX CANICROSS 2022 - Tabulky Google

3) Logo (jedno na každý kus oblečení!) je možné, prosíme o GRAFICKÝ MANUÁL k danému logu a dané logo. Zasílat s objednávkou do emailu! V Pdf katalogu je na konci ukázka, kam se umísťují loga na jednotlivých kusech oblečení.

4) Příplatek za logo na oblečení:

120 Kč vč DPH za čepici či čelenku

290 Kč vč DPH za ostatní oblečení

4) Termín uzavírek je 22.2.2022 (půlnoc) - poté již nebude možné zboží doobjednat!!

5) Platby a distribuce bude na náš oddíl. Pokud žádáte fakturaci na jinou společnost než na náš oddíl - ihned při objednávce tuto informaci sdělit a s tím zaslat fakturační údaje!! Pozdější žádosti nebudou brány v potaz, neboť už výrobní příkaz bude činěn s označením společnosti na kterou bude fakturováno.

6) vše prosím zasílat na výše uvedené emaily - arw.anetka@gmail.com a lindakeltner@seznam.cz

7) Velikostní tabulka Velikostní tabulky | ATEX Sportswear Každopádně Kamila Šrolerová vás má všechny za ty léta už tak v oku a to samotné oblečení také, že vám když tak poradí :-D (telefon, messenger, email - 603570790, srokam@centrum.cz) Prosím ale samotné objednávky řešit s Anetou a Lindou!
© 2024 Canicross.cz by WebLogico s.r.o.