MISTROVSTVÍ ČR V CANICROSSU 2021

První ročník mistrovství ČR v canicrossu je za námi. Pojďme se za ním ohlédnout!

O víkendu 25. - 26.9.2021 proběhlo v Hluboké nad Vltavou, v kempu Křivonoska Mistrovství ČR v canicrossu. Organizace se ujal Musher klub JCC, z.s. Pojďme se podívat na výsledky sokolíků a dojmy medailistů! A že jich bylo! ;-)

Mistrovství ČR v canicrossu je úspěšně za námi. A to nejenom výsledkově co se týče sokolíků, ale i pořadatelsky, neboť ohlasy na danou akci jsou naprosto famózní! Tímto se předně sluší poděkovat pořadatelům za krásnou a vydařenou akci, protože sami víme, co takové pořádání významnějších akcí znamená. Takže jihočeši a všichni pomocníci dííííky!

A nyní se pojďme začíst do dojmů některých medailistů a to zletilých i nezletilých :-)

Anežka Suchá - Bylo to tam krásný. Běželo se mi moc pěkně a Tyčka táhla výborně. Jsem šťastná, že jsem byla druhá. A děkuji Michalovi Ženiskovi, že běžel se mnou.

Matěj Suchý - Líbilo se mi tam. Byla pěkná trať a moc hezké ceny. Špunt běžel výborně.

Klárka Šrámková - její pocity nám předal její tatínek Jirka: Hrozně si užila čas co byla s kamarádkami Anežkou a Sofčou ….a závodění miluje. Dlouho si o tom všem co prožila s námi doma povídala

Evča Kubelková - Kamčo, přemýšlela jsem, jaké fotky poslat a co napsat. Já měla v hlavě neuvěřitelnou směsicí emocí: obavy, abych něco nezkazila, neublížit Bibi, porovnat se s ostatními, naději, touhu, chtění i nechtění. Takže nás asi budou nejlépe charakterizovat fotky z cíle. V nich je vše. Já tu holku chlupatou miluji.

Elinka Matoušková - Píši (její maminka Nikol) za Elinku ,která sedí vedle mě a diktuje mi svůj reportik ????...no dobře, trochu ty krkolomné věty upravuji ???? První den jsem se před startem trochu bála, že se mi něco stane. ale po chvíli na trati už to bylo dobrý. V cíli jsem měla radost, že jsme doběhli hezky. Druhý den už jsem se nebála a doufala jsem, že zůstanu na třetím místě. V cíli jsem z toho měla velkou radost. Moc jsem si to užila. S Vaškem (Viktorou) se běželo dobře a doufám, že se mnou poběží zase. Mimo závod jsem si užívala čas se Sárinkou a Anežkou. Bylo to super. Za nás rodiče bych dodala, že to byly větší nervy než když stojíme na startu sami...to čekání než se objeví v cílové rovince...ale potom ta euforie, když se díváme do rozzářených očí, to je k nezaplacení ???? Jsme šťastní, že jí to baví a těší se na příště.

Sebastian Bohun - Ahoj Kamčo, závod jsme si moc užili. Krásná závodní atmosféra a dobře strávený čas. Organizátoři objednali super počasí a zorganizovali celý závod na jedničku. Na cestě zpět jsme se zajeli podívat na Sázavský klášter.

Musím říct, že mě jako předsedovou strašně jejich dojmy baví. Jsou bezprostřední, plné nadšení, dojetí, mnohdy únavy z přípravy na závod. Děkuji, že se semnou o své dojmy podělili a poslali fotografie (viz příloha).

A nyní se pojďme podívat na výsledky sokolíků, jak medailistů, tak i těch, kteří se postavili na start a snažili se medailí dosáhnout či se umístit na co nejlepším možném místě. A také mi dovolte pogratulovat všem ostatním medailistům z jiných klubů a ke všem výkonům a medailím sportovců s čistokrevnými plemeny!

CANICROSS ŽENY 18 - 39 LET

2. místo - Zuzka Kynclová (pes Fík)
3. místo - Míša Srchová (pes Rico)

5. místo - Jana Draslarová
7. místo - Kateřina Zapletalová
8. místo - Lenka Hnízdová
10. místo - Leontýna Jurigová
13. místo - Jaroslava Marešovská
14. místo - Monika Vytinová
15. místo - Nicole Malkusová


CANICROSS MUŽI 18 - 39 LET
1. místo - Tomáš Jaša (pes Kvap)

7. místo - Michal Ženíšek
10. místo - Lukáš Marešovský

CANICROSS ŽENY 40+

1. místo - Eva Kubelková (fena Bibi)
3. místo - Václavka Kuříková
8. místo - Eva Koubová

CANICROSS MUŽI 40+

4. místo - Petr Smrčka
5. místo - Tomáš Halada
6. místo - Jakub Šmerda
7. místo - Michal Mayer

CANICROSS DOROST 15 - 18 LET

1. místo - Sebastian Bohun (fena Jumi)
4. místo - Matouš Heroudek
8. místo - Eliška Smrčková

CANICROSS STARŠÍ ŽÁCI 11 - 14 LET

1. místo - Matěj Suchý (pes Špunt)
2. místo - Sárinka Kdýrová (fenka Blue)
4. místo - Klárka Šrámková

CANICROSS MLADŠÍ ŽÁCI 7- 10 LET

2. místo - Anežka Suchá (fena Tyčka)
3. místo - Ela Matoušková (fena Mája)

Foto ze závodů např.:

https://www.zonerama.com/Runningaussies/Album/7674...


nebo v události akce na FB: https://www.facebook.com/events/196396965638298/?a...

Jsem velmi vděčná za všechny výkony, které mi udělaly velkou radost. Jsem hrdá na medailisty a prostě na všechny, kteří ze sebe vydali maximum.

Gratuluji z celého srdce.

Předsedová


Fotogalerie:
© 2024 Canicross.cz by WebLogico s.r.o.