FITMIN - GRAND PRIX

VIRTUÁL GPS RACE

Letošní zima je na sněhové podmínky famózní. Bohužel nám v závodní sezóně nepřeje Covid-19, tak jsme hledali možnost Jan našim sportovcům umožnit pohyb na čerstvém vzduchu. A jednu variantu jsme našli.

V lednu nám to neumožnilo malé množství sněhu a ještě komplikovalo vysoké skóre “PSA”. Druhé kolo již proběhnout “musí”, přece nebudeme sedět jen doma a sdílet vzpomí nky na sociálních sítích. Chceme si všichni zasportovat individuálně na čerstvém vzduchu, ikdyž ve formátu který není úplně standardní a pro náš sport je úplně nový.

Závod se pojede v daný termín, dvoukolově na jedné trati. Pěti kilometrový okruh na Horních Mísečkách. Všechny kategorie ho jedou dvakrát, kromě “SKJ bez licence” a “D”.


Závod psích spřežení a skijöringu bude probíhat následovně.

  • registrace online na www.canicross.cz
  • 1. kolo závodu v sobotu mezi 18 - 20 hod
  • 2. kolo závodu v neděli mezi 7 - 9 hod
  • Sobotní GPX soubor nutné nahrát na odkaz, který obdržíte emailem po on-line přihlášce s podrobnými informacemi.
  • Nedělní GPX soubor nutné taktéž nahrát na odkaz který obdržíte po on-line přihlášce
  • Soutěž probíhá na 5 km okruhu na závodních běžeckých tratích na Horních Mísečkách. Skijöring a kategorie C jedou dva okruhy. S tím že do druhého kole odbočuji při vjezdu na stadion hned doleva. V druhém kole přidávají i cílový pytlík. Závod končí u dětského hřiště /po pravé straně na stadionu/. Tato trasa bude mít 9 Km.
  • Soutěž skijöringu neregistrovaných a kategorie D jede pouze jeden 5 Km okruh závodních tratí. Takže odbočuje při vjezdu na stadion doprava do cílového “pytlíku”. Závod končí u dětského hřiště /po pravé straně na stadionu.

Startovné ZDARMA. On-line registrace do středy 17. února


Závod:

20. 2. 2021
FITMIN - GRAND PRIX VIRTUÁL GPS RACE

Propozice FITMIN - GRAND PRIX VIRTUÁL GPS RACE (20. 2. 2021)

17.02.2021
Propozice - FITMIN - GRAND PRIX VIRTUÁL GPS RACE update

Fotogalerie:
© 2021 Canicross.cz by WebLogico s.r.o.