Novinky Canicrossu

Znovuzvolená předsedová

předsedová

předsedová

18.07. 00:37:49

V roce 2018 je to již čvrtý rok co Kamila Šrolerová vede oddíl sportu psích spřežení Tělocvičné jednoty Sokol Maxičky. V červnu a v červenci měli sokolíci šanci vyjádřit své přání ohledně vedení. Současná předsedová byla znovuzvolená do své pozice.

 

 

 

 

 

 

V roce 2018 proběhly volby ohledně obsazení místa předsedy. Naposledy sokolíci své vedení volili na podzim v roce 2014. 

Současná předsedová Kamila Šrolerová byla zvolená opět do své funkce, a to absolutní většinou  - tedy 54 hlasů z 93  (54 hlasů pro, 39 se zdrželo hlasování). 

Co nám k tomu řekne sama předsedová? 

Čím nejdříve začít? Velkým poděkováním sokolíkům, kteří se aktivně podíleli na volbě. Překvapila mě samotná aktivita, neboť 54 sokolíků, kteří měli chuť se vyjádřit jsem nečekala. Přála jsem si aktivitu velkou, protože to není  jenom o tom, jestli ano nebo ne, ale sokolíci měli sdělit i své připomínky, nápady, cokoliv co měli na srdci, ať už osobně či anonymně. 

Byla jsi jediný kandidát? 

Ano, asi dvakrát jsem vyzývala sokolíky, aby v případě zájmu předložili svá jména. Ale to zůstalo bez odezvy. Tak si asi řekli, jen ať tam zůstane pěkně :-) 

Přinesla ti volba něco? Vyjádřili se nějak více sokolíci? 

Ano, přinesla. Teďka bez žádných klišé, ale musím říct, že mě to nabilo energií, motivací a sílou to dělat dál. Poslední dobou mě moc opouštěla se přiznám. Většina lidí mi dodala energii krásnou podporou. Některá vyjádření byla vtipná a fakt jsem se nasmála. Třeba například: je hebká, svěží, milá, žádoucí a veselá… není co vytknout (to uznejte, je vtipné :-D :-D ) 

Co se týče připomínek a podnětů, tak jsem ráda, že jich tam pár bylo a všechny byly fajn. Šlo především o nový web (ale to sokolíci doposud nevěděli, že tohle jim chystám jako dárek k narozeninám), více závodů na Moravě (to je skvělá připomínka, ale potřebujeme ty z Moravy, kteří mi (nám) pomůžou ty závody tam udělat :-), ustanovit oficiální zástupce pro závody, problematiku dresů apod. Ano, to je skvělá připomínka, na tom začnu pracovat, a snad se někdo aktivní a ochotný najde a v neposlední řadě, tam byla velmi zajímavá připomínka, že bych v novém období měla pracovat na hledání případného zástupce, a pomalu si ho zaučovat, a předávat zkušenosti, jinak se prý případná nová osoba bude bát, že nepovede klub na takové úrovni. Musím říct, že mám radost, jestli je moje vedení vnímáno profesionálně a kladně, ale nenapadlo mě, že by se někdo mohl bát.... To samozřejmě musím změnit, to bych byla nerada, abych tímto případným strachem někoho odradila. 

No a co je v plánu? Klasická otázka, která nesmí chybět. 

V plánu je mnoho věcí, fakt mnoho... pořádat akce, pořádat závody, shánět peníze :-), posouvat a zdokonalovat systém reprezentace ICF (ohledně toho je spousta plánů), možná i nějaká velká akce :-) , pracovat na tom, aby oddíl byl vnímaný jako fajn oddíl, se spoustou fajn lidí, dělat takové podmínky, aby se sokolíci v oddíle cítili dobře, podporovat děti a mládež u nás, a také se zamýšlet nad výše uvedenými připomínkami. Ono je kolem toho oddílu spousty práce, fakt spousty, takže se snažit, aby ta práce prostě stála za to a byly vidět výsledky. 

Ale asi nejdůležitější spatřuji to, aby se mi dařilo mít v oddíle takovou atmosféru, kterou si sokolíci užívají, protože bez nich, si můžu vést leda tak prd :-) 

Teďka, se těším abychom ale hezky oslavili naše narozeniny :-) Já ráda slavím, což už někteří vědí :-D :-D a taky abych už konečně našla zase prostor i pro svoje sportování. 

Ty nejsi jenom předsedová oddílu, ale místostarostka Tělocvičné jednoty Sokol Maxičky, předseda župního odboru sportu, členka legislativní komise České obce sokolské, ale především taky člen předsednictva Odboru sportu České obce sokolské a generální tajemník České asociace sleddog sportů. Je to všechno v pohodě? :-) :-) 

Hele musím říct, že je.. Ono se to všechno prostě propojuje, a ve většině případů se spíše využívají moje právní znalosti nebo řekněme dovednosti. Já svoji práci a čas, který tomu všemu věnuju shledávám jako správně investovaný a baví mě to. A když tě věci baví, můžeš jich dělat milion, a když tě nebaví jedna věc, nebudeš ji dělat rád a vezme ti všechnu energii. Jestli ale moji práci takhle vnímají všichni ostatní, to musím nechat na nich a jejich zpětných reakcí. Myslím, že již nějakou dobu tyto aktivity dělám, a lidé snad pochopili, že s nadšením, že nemám "funkce" jen tak, aby to "dobře vypadalo", ale že snad nějakou práci odvádím. Až mě to všechno začne štvát, a uvidím, že není moje práce žádána, nechám toho. S tím problém nemám :-) 

 

 

Kamile gratulujeme a držíme pěsti do dalšího období.

A především mnoho trpělivosti a energie, a to i na nás doma :-D :-D :-D

přečteno: 328x | autor: Vladimír Šáfr
 
 Diskuze
Společné tréninkyAhoj není tu někdo z Příbrami a okolí na společné tréninky ? Děkuji za odpověď.
Liberec - tréninkyDobrý den, jsou nějaké tréninky v Liberci? Poradil by někdo jak začít a vše důležité? Mám...
cokl