Nominace MS ICF Leipa 2023

seznam nominovaných

Aktualizovali jsme seznam nominovaných - podařilo se získat 8 míst navíc. Letos tedy jede historicky největší skupina reprezentantů - rovných 100 závodníků se bude při 110 startech snažit o co nejlepší výsledek.

Rozřazení do výkonnostních skupin určila nominační komise dle nominačního závodu na Lesné. Je poměrně jednoznačné, že limity stanovené ICF byly pro komisi nepoužitelné.

Závodníci jedoucí na divokou kartu a nezúčastnili se nominačního závodu byli zařazeni do skupiny B.

Komise nasazovala podle klíče A - závodníci s šancí na umístění do 5. místa B - závodníci do 10. místa, C - ostatní

Věříme, že při kvalitě českých závodníků budou v každé kategorii bojovat o medaile.

Nominace je určena dle nominačního klíče specifikovaného v nominačních kriteriích.

Vzhledem k nižšímu počtu přihlášených závodníků v mládežnických kategoriích jedou na MS všichni přihlášení do 18 let.

Vzhledem k velmi nevýhodnému poměru chartakteru tratí v Pledranu vůči Lesné pro canicross oproti kolovým disciplínám.Byla RV u disciplíny canicross upravena o 10% ve prospěch canicrossu.