Novinky Canicrossu

NOMINACE NA MS ICF v POLSKU 2018

02.04. 01:00:46

Ve dnech 23.-25.3.2018 se konala další jarní schůze před prvním mistrovstvím světa pod záštitou Mezinárodní canicrossové federace (ICF). V souvislosti s tím vám přinášíme zápis z jednání a zároveň toliko očekávané nominační kritéria pro účast na daném Mistrovství světa.

 

 

AKTUALIZACE !!! SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ZÁVODNÍKŮ !!!! 

 

13. 5. 2018 o půlnoci bylo ukončeno přihlašování na MS ICF 2018, které se bude odehrávat v Polsku. Pokud jsme počítali správně, je přihlášeno 117 startů. Je to neuvěřitelné číslo, které nyní musíme obhájit u ICF a polských  organizátorů. Uděláme pro to maximum. 

Prosím, abyste se co nedříve podívali na seznam (přiložený v příloze!) a v případě, že je tam něco v nepořádku mi napsali na email srokam@centrum.cz Upozorňuji na jednu skutečnost - bohužel minulý týden jsem si omylem vymazala přibližně 20 emailů v příchozí složce a jednalo se převážně o přihlášky. Většině lidem jsem se sama ozvala, nebot mi adresy utkvěly v paměti. Ale domnívám se, že asi třem lidem jsem se neozvala. Prosím pokud se tam nevidíte, a posílali jste mi přihlášky, ozvěte se mi co nejdříve! Já přibližně vím asi o koho šlo, tak prosím nezneužívat, že nyní obdržím dalších 30 přihlášek. Vzhledem k počtu  přihlášených členů, již opravdu není místo na další přihlášky.

V PŘÍPADĚ NĚJAKÝCH CHYB MI DEJTE VĚDĚT DO 14.5. DO PŮLNOCI, NEBOŤ DO 15.5. MUSÍ BÝT VŠE NAHLÁŠENO NA ICF!!!!! 

Držte pěsti ať to dopadne co nejlépe ;-) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ve dnech 23.-25.3.2018 se konala další jarní schůze před prvním mistrovstvím světa pod záštitou Mezinárodní canicrossové federace (ICF). Na jednání byly přítomné následující země: Polsko, Francie, Belgie, Německo, Ruská federace, Slovensko, Česká republika (Kamila Šrolerová, Ivana Velkoborská), Holandsko a Velká Británie

Tento víkend na tratích zároveň probíhaly závody, jak individuálních disciplín, tak i spřežení. Mohli jsme tedy vidět tratě za „provozu“. Účastni byli i čeští závodníci :-)  Kdo zná trať na Sadské (Maxičkovský Saďák), tak má velmi dobrou představu o tom, co ho bude čekat při mistrovství.  Trať je rovinatá, zpevněné lesní cesty, písečné (duny) části tratě (v množství přibližně jako na Sadské), borovicové lesy okolo (zatím bez šišek :-) ) -  délka je 5,3 km, technické pasáže také na trati najdeme. 

V příloze vám tedy přinášíme zápis z jednání dané schůze, abyste byli "in" :-) a dále nominační kritéria pro účast na mistrovství světa, které nás čeká 5. - 7.10.2018. 

Přeji krásné jaro a hezké chvíle s psími parťáky.

přečteno: 1814x | autor: Kamila Šrolerová
 
 
přílohy


International Canicross Federation
International Canicross Federation...

Diskuze
Společné tréninkyAhoj není tu někdo z Příbrami a okolí na společné tréninky ? Děkuji za odpověď.
Liberec - tréninkyDobrý den, jsou nějaké tréninky v Liberci? Poradil by někdo jak začít a vše důležité? Mám...
cokl