Novinky Canicrossu

NOMINACE NA MS ICF v POLSKU 2018

02.04. 01:00:46

Ve dnech 23.-25.3.2018 se konala další jarní schůze před prvním mistrovstvím světa pod záštitou Mezinárodní canicrossové federace (ICF). V souvislosti s tím vám přinášíme zápis z jednání a zároveň toliko očekávané nominační kritéria pro účast na daném Mistrovství světa.

 

 

DALŠÍ AKTUALIZACE !!!! NEJVĚTŠÍ ČESKÁ VÝPRAVA V HISTORII ECF (ICF) !!! 

Díky rozhodnutí ICF a polských organizátorů zřejmě vznikla největší česká výprava, která se bude účastnit na MS ICF v Polsku, neboť nám byly povoleny všechny nahlášené starty! 

Na základě této skutečnosti, si ale dovolujeme  připomenout pravidlo uvedené v nominačních kritériích: 

 
V případě, že se na MS přihlásí zájemce, který nikdy nebyl účasten akcí tehdejší ECF (současné ICF), účast na Sadské je pro tohoto závodníka povinná. Tento závodník bude v rámci tohoto závodního dne zároveň poučen a obeznámen s pravidly ICF. Toto platí i v případě, že by nominační závod nebyl nutný a platí to i pro děti, kteří též nebyli účastny na akci ECF (ICF). 
 
Jedná se o účast na závodě na Sadské s přednáškou o pravidlech, kterou bude dělat Ivča Velkoborská a které bude přítomen team leader, který si od vás převezme požadované informace, které bude následně potřebovat. U této povinnosti nebudou dělány žádné vyjímky, neboť se na ICF plánuje 800 startů, což je opravdu převelké množství, kterému jsme ale počtem naší výpravy významně přispěli. Bude to vcelku "správný masakr" a věříme organizátorům, že to mají řádně promyšlené a zorganizované. Z výše uvedeného důvodu je obvzláště tato povinnost velmi důležitá. 
 
V případě, že už nyní víte, že se MS ICF v Polsku nebudete účastnit prosím nahlásit co nejdříve!! 
 
Přihlášky a propozice na Sadskou naleznete v termínovce www.canicross.cz
 
Samozřejmě na Sadské jsou vítáni i ostatní, pokud budou mít chuť ozkusit trať na Sadské, která odpovídá trati na samotném MS. Třeba to vzít jako trénink. 
 

 

AKTUALIZACE !!! SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ZÁVODNÍKŮ !!!! 

 

13. 5. 2018 o půlnoci bylo ukončeno přihlašování na MS ICF 2018, které se bude odehrávat v Polsku. Pokud jsme počítali správně, je přihlášeno 117 startů. Je to neuvěřitelné číslo, které nyní musíme obhájit u ICF a polských  organizátorů. Uděláme pro to maximum. 

Prosím, abyste se co nedříve podívali na seznam (přiložený v příloze!) a v případě, že je tam něco v nepořádku mi napsali na email srokam@centrum.cz Upozorňuji na jednu skutečnost - bohužel minulý týden jsem si omylem vymazala přibližně 20 emailů v příchozí složce a jednalo se převážně o přihlášky. Většině lidem jsem se sama ozvala, nebot mi adresy utkvěly v paměti. Ale domnívám se, že asi třem lidem jsem se neozvala. Prosím pokud se tam nevidíte, a posílali jste mi přihlášky, ozvěte se mi co nejdříve! Já přibližně vím asi o koho šlo, tak prosím nezneužívat, že nyní obdržím dalších 30 přihlášek. Vzhledem k počtu  přihlášených členů, již opravdu není místo na další přihlášky.

V PŘÍPADĚ NĚJAKÝCH CHYB MI DEJTE VĚDĚT DO 14.5. DO PŮLNOCI, NEBOŤ DO 15.5. MUSÍ BÝT VŠE NAHLÁŠENO NA ICF!!!!! 

Držte pěsti ať to dopadne co nejlépe ;-) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ve dnech 23.-25.3.2018 se konala další jarní schůze před prvním mistrovstvím světa pod záštitou Mezinárodní canicrossové federace (ICF). Na jednání byly přítomné následující země: Polsko, Francie, Belgie, Německo, Ruská federace, Slovensko, Česká republika (Kamila Šrolerová, Ivana Velkoborská), Holandsko a Velká Británie

Tento víkend na tratích zároveň probíhaly závody, jak individuálních disciplín, tak i spřežení. Mohli jsme tedy vidět tratě za „provozu“. Účastni byli i čeští závodníci :-)  Kdo zná trať na Sadské (Maxičkovský Saďák), tak má velmi dobrou představu o tom, co ho bude čekat při mistrovství.  Trať je rovinatá, zpevněné lesní cesty, písečné (duny) části tratě (v množství přibližně jako na Sadské), borovicové lesy okolo (zatím bez šišek :-) ) -  délka je 5,3 km, technické pasáže také na trati najdeme. 

V příloze vám tedy přinášíme zápis z jednání dané schůze, abyste byli "in" :-) a dále nominační kritéria pro účast na mistrovství světa, které nás čeká 5. - 7.10.2018. 

Přeji krásné jaro a hezké chvíle s psími parťáky.

přečteno: 2243x | autor: Kamila Šrolerová
 
 
přílohy


International Canicross Federation
International Canicross Federation...

Diskuze
Společné tréninkyAhoj není tu někdo z Příbrami a okolí na společné tréninky ? Děkuji za odpověď.
Liberec - tréninkyDobrý den, jsou nějaké tréninky v Liberci? Poradil by někdo jak začít a vše důležité? Mám...
cokl