Novinky Canicrossu

NOMINACE NA MS ICF v POLSKU 2018

02.04. 01:00:46

Ve dnech 23.-25.3.2018 se konala další jarní schůze před prvním mistrovstvím světa pod záštitou Mezinárodní canicrossové federace (ICF). V souvislosti s tím vám přinášíme zápis z jednání a zároveň toliko očekávané nominační kritéria pro účast na daném Mistrovství světa.

 

Ve dnech 23.-25.3.2018 se konala další jarní schůze před prvním mistrovstvím světa pod záštitou Mezinárodní canicrossové federace (ICF). Na jednání byly přítomné následující země: Polsko, Francie, Belgie, Německo, Ruská federace, Slovensko, Česká republika (Kamila Šrolerová, Ivana Velkoborská), Holandsko a Velká Británie

Tento víkend na tratích zároveň probíhaly závody, jak individuálních disciplín, tak i spřežení. Mohli jsme tedy vidět tratě za „provozu“. Účastni byli i čeští závodníci :-)  Kdo zná trať na Sadské (Maxičkovský Saďák), tak má velmi dobrou představu o tom, co ho bude čekat při mistrovství.  Trať je rovinatá, zpevněné lesní cesty, písečné (duny) části tratě (v množství přibližně jako na Sadské), borovicové lesy okolo (zatím bez šišek :-) ) -  délka je 5,3 km, technické pasáže také na trati najdeme. 

V příloze vám tedy přinášíme zápis z jednání dané schůze, abyste byli "in" :-) a dále nominační kritéria pro účast na mistrovství světa, které nás čeká 5. - 7.10.2018. 

Přeji krásné jaro a hezké chvíle s psími parťáky.

přečteno: 606x | autor: Kamila Šrolerová
 
 
přílohy


International Canicross Federation
International Canicross Federation...

Diskuze
Společné tréninkyAhoj není tu někdo z Příbrami a okolí na společné tréninky ? Děkuji za odpověď.
Liberec - tréninkyDobrý den, jsou nějaké tréninky v Liberci? Poradil by někdo jak začít a vše důležité? Mám...
cokl