Novinky Canicrossu

Seriál zimních závodů !

Závody ve skijöringu a psích spřežení.

31.12. 10:25:41

Přidáno foto z trati. Podmínky pro konání závodu jsou perfektní, osobně vyzkoušeno:-).

Aktuality:

Změny se dějí každým dnem, snad i kažkou hodinou. Stávající podmínky na Horních Mísečkách jsou pro konání závodu příznívé. Areál slibuje maximální vstřícnost k uskutenčnění závodu. Bohužel neuvidíme nominaci na OH, byla přesunuta do Nového Města na Moravě. Výhodou je, že budemem mít celý areál pro sebe. Nezapomeňte na úhradu zvýhodněného startovného na účet. Budeme vás i nadále informovat o stavu tratí, předpověď je příznivá.

 

I v letošním roce jsme se pustili do organizace dvou zimních závodů, i přesto že hlavní zimní sezóna v mushingu začíná být trochu "mrtvá". Čím dál více lidí jezdí pouze off snow závody a právě to je to, co se nám nelíbí. Rádi bychom dostali více lidí na zasněžené tratě. Z tohoto důvodu jsme se nenechali odradit loňskou nepříliš vydařenou sezónou.

Co je letos v plánu? Termín závodu na Horních Mísečkach jsme posunuli až na začátek ledna, aby se snad někteří nemohli vymlouvat, že nemají dostatečně natrénovano na takové tratě. Horní Mísečky 4.-5. 1. 2014. Oproti tomu jsme z důvodu kolize termínu s vyhlášeným závodem Borderrush posunuli termín Lesné a to také na leden. Lesná 25. - 26. 1. 2014.

Další změny pro letošní kláni jsou ve spolupráci s novým partnerem a je jím Brit (http://www.krmivo-brit.cz/). Můžete se těšit na boháté ceny od tohoto výrobce kvalitních granulí. V letošním roce se naše závody nebudou sčítat do žádného poháru a to umožňuje na každém podniku mít kvalitní startovní pole v jiné kategorii.

Sledujte aktuality na tomto webu.

 

 

přečteno: 2995x | autor: Michal Ženíšek
 
  
loňské MR na Lesné
loňské MR na Lesné
skijöring se dvěma psy se jel i v loňském roce na Lesné
skijöring se dvěma psy se jel...
supersprint - bez rozdílu kategorie, závod o pobyt na Lesné
supersprint - bez rozdílu kategorie,...

 

 

 

Diskuze
Společné tréninkyAhoj není tu někdo z Příbrami a okolí na společné tréninky ? Děkuji za odpověď.
Liberec - tréninkyDobrý den, jsou nějaké tréninky v Liberci? Poradil by někdo jak začít a vše důležité? Mám...
cokl